Головна > Наші Досягнення > Наші учні серед переможців ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
Наші Досягнення

28-06-2023, 16:19

Найвищим досягненням учнів Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Кіцманський ліцей» у 2022/2023 н. р. стала участь учениці 5 класу Ніколь Бабюк (учителька Остапюк О. І.) у lV етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, яка, креативно виконавши завдання, здобула ІІ місце в Україні. За високі досягнення Департамент освіти Чернівецької ОДА нагородив переможницю безкоштовною поїздкою до Польщі.

Дівчинка мала можливість 2 тижні відпочивати за кордоном, знайомитися зі звичаями й традиціями польського народу та знайшла нових друзів!

Вітаємо Ніколь та вчительку з перемогою, бажаємо нових здобутків, творчих злетів, здійснення мрій та мирного неба над головою!

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ НАШІ ДОСЯГНЕННЯ →