Головна > Наші Досягнення > Переможці обласного конкурсу «Байт»
Наші Досягнення

Переможці обласного конкурсу «Байт»

06-11-2023, 17:23

НОВІ ПЕРЕМОГИ
Наприкінці жовтня 2023 р. в Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся щорічний обласний конкурс «Байт» на кращу комп'ютерну програма серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком до 14 років.
Учасники в своїй номінації готували одне домашнє завдання на вибір на загальну тему «Ольга Кобилянська – пишна троянда в саду української літератури».
Кіцманську територіальну громаду на конкурсі гідно представили учениці Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ст. «Кіцманський ліцей» Білокрила Анна та Мельничук Вікторія. Учасниці під керівництвом наставника Оксани Скрепничук старанно підготувалися до конкурсу і в результаті здобули призові місця. Почесне І місце у середній віковій категорії зайняла Мельничук Вікторія, Білокрила Анна у молодшій віковій категорії здобула ІІ місце.

Вітаємо з перемогою і нехай вона стане відправною точкою для нових звершень та досягнень!

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ НАШІ ДОСЯГНЕННЯ →