Головна > Наші Досягнення > Пишаємось нашими здобутками!
Наші Досягнення

Пишаємось нашими здобутками!

08-03-2024, 14:46

З 29 лютого по 7 березня 2024 року в Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся Обласний Фестиваль компʼютерних програм учнівської молоді. Учасники в своїй номінації готували творчі проєкти з використанням компʼютерних програм до 115 річниці з дня народження народної майстрині Марії Примаченко на загальну тему «Неосяжний фантастичний світ Марії Примаченко (Приймаченко)».

Кіманську територіальну громаду на конкурсі гідно представила учениця ОЗО Кіцманський ліцей №1 Юлія Мойсюк. Під керівництвом наставниці Оксана Скрепничук, старанно підготувалася до конкурсу і в результаті здобула призове ІІІ місце.

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ НАШІ ДОСЯГНЕННЯ →