Головна > Новини > Учні ОЗО Кіцманський ліцей № 1 взяли участь у реалізації Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають українською!»
НОВИНИ

11-04-2024, 10:23

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, учні ОЗО Кіцманський ліцей № 1 взяли участь у реалізації Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають українською!», з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, постраждалих внаслідок російської військової агресії.

ПЕРЕЙТИ НА ВСІ НОВИНИ →