Головна > Новини > 12 квітня відбулось спортивне свято «День здоров’я та спорту», присвячене Всесвітньому дню здоровʼя.
НОВИНИ

12-04-2024, 10:26

Заняття спортом, різними видами рухової активності та ведення здорового способу життя - важливі питання, яким відводиться належна увага під час освітнього процесу.
Саме тому, 12 квітня відбулось спортивне свято «День здоров’я та спорту», присвячене Всесвітньому дню здоровʼя.
Розпочалось дійство спільною спортивною ходою всіх учнів та педагогів закладу.
Традиційно, подякували ЗСУ за можливість провести захід та вшанували памʼять загиблих хвилиною мовчання, виконали Гімн України.
Серед запрошених гостей - олімпійський чемпіон, спортсмен, керівник відділу молоді та спорту Департаменту Чернівецької обласної (військової) адміністрації - Гешко Іван Тарасович, він привітав школярів та наголосив на важливості занять спортом для зміцнення власного здоровʼя.
Руслана Костюк - директорка закладу, розповіла про Всесвітній день здоровʼя та важливість його проведення для формування здорового способу життя.
Учні виконали спільну руханку та розподілились по локаціях для проведення спортивних змагань між класами.
Спортивний азарт, товариський дух панували протягом дійства.

Відеозвіт за покликанням на офіційну фейсбук-сторінку нашого закладу.

ПЕРЕЙТИ НА ВСІ НОВИНИ →